Члены

Члены ассоциации

Члены2020-11-09T11:14:50+00:00

MTÜ ETI Koolitus2020-11-03T10:11:16+00:00

Esindaja: Tatjana Juusu

Tuuslari 20, Kohtla-Järve

Tel: 5388 1658

etikoolitus@gmail.com

www.euritus.eu

MTÜ Best Solution2020-11-03T10:10:22+00:00

Esindaja: Tatjana Juusu

Lennuki 17, 41533 Jõhvi

Tel: 5597 4597

bestsolution11@gmail.com

www.bestsolutionmtu.com

MTÜ Võluvõru — Võrumaa Rahvaülikool2020-11-03T10:09:17+00:00

Esindaja: Helle Kivi

Toome 6, Võru 65606

Tel: 5853 1062

voluvoru@gmail.com

http://www.voluvoru.eu/

Saaremaa Kunstistuudio2020-11-02T10:11:55+00:00

Esindaja: Anne Tootmaa Lossi 5, 93816 Kuressaare Tel. 453 3748, 511 6740 info@kunstistuudio.ee www.kunstistuudio.ee

Teadvel Erakool2020-11-02T10:11:43+00:00

Talve 40, Kuressaare 93816 tel 5292230 teadvel@hotmail.com www.teadvel.ee

Kuressaare Gümnaasium Koolituskeskus OSILIA2020-11-02T10:11:32+00:00

Esindaja: Margit Düüna Nooruse 1, 93815 Kuressaare Tel. 455 6576, 509 3105 osilia@oesel.edu.ee www.oesel.ee/osilia

Muhu InSEA MTÜ2020-11-02T10:11:18+00:00

Esindaja: Marget Tafel margetta@gmail.com Muhu vald, Saare maakond https://www.facebook.com/loovuspesa/?fref=ts

Rääma Noorte Ühing Noorus MTÜ2020-11-02T10:11:06+00:00

Roheline 1B, Pärnu 80036 tel. + 372 44 50 070 GSM + 372 51 43 726 info@noorusemaja.ee rahvaylikool@noorusemaja.ee

TK & Partnerid Koolituskeskus2020-11-02T10:10:55+00:00

Esindaja: Toomas Kask Vee 2, 80011 Pärnu info@tkpartnerid.ee www.tkpartnerid.ee

Pärnu Vanalinna Koolituskeskus2020-11-02T10:09:58+00:00
Esindaja: Merle Tasane Hospidali 22, Pärnu Tel 565 3927 vanalinnakoolituskeskus@gmail.com www.vlkoolituskeskus.ee
 
Pärnu Vabahariduskeskus SA2020-11-02T10:09:48+00:00

Esindaja: Jana Trink Karja 42 Pärnu 80018 Jana Trink Erakool Janseni 7a, Pärnu 80032 Tel 4431006; 5626 4884 https://www.janatrinkerakool.ee/vabahariduskrskus

Selts Raeküla MTÜ2020-11-02T10:09:36+00:00

Esindaja: Marina Mesipuu Lembitu 1, Pärnu 80028 Tel. 55671766 koolitus@raekylavanakool.ee www.raekylavanakool.ee

Lõuna-Eesti Koolituskeskus MTÜ2020-11-02T10:09:22+00:00

Esindaja: Siirius Sikka Kastani 2, Abja-Paluoja, Mulgi vald, Viljandimaa 69402 info@lekoolitus.ee

Eesti Rahvakultuuri Keskus2020-11-02T10:09:10+00:00

Esindaja: Urve Gromov Leola 15a, 71020 Viljandi keskus@rahvakultuur.ee www.rahvakultuur.ee

MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse August Pulsti õpistu2020-11-03T10:13:07+00:00

Esindaja: Janne Suits Tasuja pst 6, 71011 Viljandi +372 43 42 075 +372 51 29 491 janne.suits@folk.ee  www.folk.ee/opistu

Lüllemäe Rahvaõpistu2020-11-02T10:08:30+00:00

Esindaja: Ene Kaas Lüllemäe, 68116 Valgamaa Tel/faks 769 7245, 5330 1511 enekaas@gmail.com www.opistu.net.ee

Lasva Käsitööselts2020-11-02T10:08:19+00:00

Esindaja: Sirje Kuuseorg Lasva, 65401 Võrumaa Tel/faks 789 8321, 527 2225 sirje.kuuseorg@gmail.com www.lasvaopistu.ee

Põlvamaa Rahvaülikool2020-11-02T10:08:01+00:00

Esindaja: Terje Paes Metsa 1, Põlva, 63305 Telefon: 52 89 151 (Terje Paes) tercare@gmail.com https://pry.ee/

Elva Koolituskeskus2020-11-02T10:07:43+00:00

Esindaja: Krista Noorkõiv Jaani 7, 61507 Elva Tel. 5167 362 knoorkoiv@gmail.com www.elvakoolitus.ee

Õppekeskus TÕRU2020-11-02T10:07:28+00:00

Esindaja: Reet Valgmaa Tõravere, Nõo vald, 61602 Tartumaa Tel. 741 0285, 741 0159, faks 741 0478 reet.valgmaa@gmail.com www.tõrukoolitus.ee

Eesti Rahvapärimuse Kool2020-11-02T10:07:15+00:00

Esindaja: Terje Puistaja Postiaadress: Ringtee 9-7 50105 Tartu Tel. 5649 2650 terje.parimuskool@gmail.com www.parimuskool.ee

Tartu Haritlaste Liit2020-11-02T10:06:04+00:00

Esindaja: Aleksander Jakobson Kaunase pst. 5-33, Tartu Tel. 5525008 aljakob12@gmail.com www.thl.ee

Eesti Rahvaülikoolide Liit2020-11-02T10:05:54+00:00

Esindajad: Maire Breede, Heli Kaldas Pepleri 4, 51003 Tartu maire@rahvaylikool.ee heli.kaldas@hru.ee http://rahvaulikoolideliit.ee

Huvikeskuste Juhtide Kogu HAKK2020-11-02T10:05:41+00:00

Uus 56, 50606 Tartu Tel. 650 3561, faks 650 3563 heli@annenk.tartu.eehakk@hakk.ee www.huviharidus.ee

Tartu Maanaiste Liit2020-11-02T10:05:30+00:00

Esindaja: Urve Kaasik Poe 10, 51004 Tartu Tel. 5341 2408 tartumaanaisteliit@gmail.com www.tartumaanaisteliit.ee

Avatud Hariduse Liit2020-11-02T10:05:19+00:00

Lutsu 14a, 51006 Tartu Tel. 744 1822 ahl@ahl.ee www.ahl.ee

Põltsamaa Kunstiselts2020-11-02T10:05:07+00:00

Esindaja: Ethel Hakkaja Lossi 1, Põltsamaa, 48103 Jõgevamaa Tel. 775 1168 ethel@universal.ee www.kunstikool.ee

Jõgeva Koolituskeskus2020-11-02T10:04:56+00:00

Esindaja: Marika Prave Kurista küla, Jõgeva vald, 48313 Jõgevamaa Tel. 5207409 info@jogevakoolitus.eu www.jogevakoolitus.eu

Imavere Sotsiaalkapital2020-11-02T10:04:44+00:00

Esindaja: Ada Nõmmküla Viljandi mnt. 11,Imavere küla, 72401 Järvamaa Tel. 5279350 info@imaveresotsiaalkapital.ee www.imaveresotsiaalkapital.ee

Paide Täiskasvanute Keskkool2020-11-02T10:03:35+00:00

Lai 33, Paide Tel: +372 385 1493 https://www.paidetk.ee/ suitsanneli@gmail.com

Koeru Haridus- ja Kultuuriselts2020-11-02T10:03:24+00:00

Esindaja: Ülle Jääger Paide tee 3, Koeru, 73001 Järvamaa Tel/faks 3863 377; 523 3365 yllej@koeru.edu.ee www.koeruhks.eu

Virumaa Koolituskeskus2020-11-02T10:03:14+00:00

Esindaja: Riina Okas Tammemäe tee 7, Jõhvi vald 41550 Ida-Virumaa Tel. 335 2720, 5515532 info@virko.ee www.virko.ee

Kersti Võlu Koolituskeskus2020-11-02T10:03:02+00:00

Esindaja: Kersti Võlu Kooli 7 Jõhvi 41533 Tel 3352707; 53475016 (eesti keeles) Tel 3352137; 55583410 (vene keeles) info@t]kvkoolitus.ee www.kvkoolitus.ee

Viru Koolituskeskus2020-11-02T10:02:52+00:00

Esindaja: Leonora Melder Järveküla tee 73-1, Kohtla-Järve, 30322 Ida-Virumaa Tel. 334 5272 leonora.melder@gmail.com www.virukoolituskeskus.ee

Juhan Kunderi Selts2020-11-02T10:02:40+00:00

Esindaja: Janne Pärlin Pikk 29, Rakvere, 44307 Lääne-Virumaa Tel. 324 0651 kunderi.rahvakool@mail.ee www.kunderiselts.eu

Kuusiku Mõis MTÜ2020-11-02T10:01:48+00:00

Esindaja: Terje Villems Mõisa tee 7, Kuusiku alevik, Rapla vald villems.terje@gmail.com

Rapla Käsitöö- ja Kunstiselts2020-11-02T10:01:36+00:00

Esindaja: Krista Urvet Tel. 505 2100 ivi.sark@gmail.com www.raplakunstiselts.ee

Alu Rahvaõpistu Selts2020-11-02T10:00:41+00:00

Esindaja: Maie Sepper Pk 9, Keskkooli 1a, 79512 Rapla Tel. 485 6438 alu.rahvaopistu@mail.ee www.alurahvaopistu.ee

Rapla Rahvakool MTÜ2020-11-02T10:00:29+00:00

Esindaja: Janne Liidik Hariduse 3, Rapla 79513 Telefon: 59047872 (Janne Liidik) anneli@koolitaja.com www.koolitaja.com

Kohila Koolituskeskus2020-11-02T10:00:18+00:00

Esindaja: Inga Heamägi Viljandi mnt 37, Kohila, 79804 Raplamaa Tel 483 3495, 58188568 info@tohisoo.edu.ee www.tohisoo.edu.ee

Kose Kunstikeskus MTÜ2020-11-02T10:00:07+00:00

Esindaja: Tiia Rodi Hariduse tn 2a, Kose, 75101 Harjumaa Tel. 675 6226 kosekunstikeskus@gmail.com www.kosekunstikeskus.edu.ee

Koostöökoda2020-11-02T09:59:56+00:00

Esindaja: Lydia Kruusmann Anija mõis, Anija vald, 74411 Harjumaa Tel. 608 4325, 5804 1270 info@koostyykoda.ee www.koostyykoda.ee

Eesti Vaimupuudega Inimeste Tugiliit2020-11-02T09:59:46+00:00

Esindaja: Agne Raudmees Kakumäe tee 37A, Tallinn 13516 Tel. 660 5067, 5667 1222 evpit@vaimukad.ee www.vaimukad.ee

Eesti Genealoogia Selts2020-11-02T09:58:56+00:00

Esindaja: Raivo Maine Kastani 25, 10912 Tallinn Tel. 5016860 raivoma@gmail.com www.genealoogia.ee

Tervise Arengu Instituut2020-11-02T09:58:45+00:00

Hiiu 42, 11619 Tallinn Tel. 659 3930 www.tai.ee

Eesti Külaliikumine Kodukant2020-11-02T09:58:34+00:00

Esindaja: Krista Habakukk Sirge 2, 10618 Tallinn www.kodukant.ee Kodukandi koolituskeskus http://koolitus.kodukant.ee

Etno Tuba2020-11-02T09:58:23+00:00

Esindajad: Margit Sondberg Spordi 11 Tallinn 11315 info@etnotuba.ee www.etnotuba.ee Tegevus ajutiselt peatatud

EPÜL (Tallinna Kolmanda Nooruse Rahvaülikool)2020-11-02T09:58:12+00:00

Esindaja: Sulev Mäeltsemees Kontakt: Tiiu Palm metsik13@gmail.com www.kolmasnoorus.ee

MTÜ Meie Kalamaja2020-11-02T09:58:01+00:00

Esindaja: Jelena Rootamm-Valter Karjamaa 18, 10416 Tallinn meiekalamaja@gmail.com www.meiekalamaja.org

Rahvakunsti Klubi2020-11-02T09:56:58+00:00

Esindaja: Tiia Ehvert Kalevipoja 10, 13623 Tallinn Tel. 600 1424, 5272039 juhatus@rahvakunstiklubi.ee www.rahvakunstiklubi.ee

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing2020-11-02T09:56:47+00:00

Esindaja: Reet Olevsoo Tõnismägi 2, 10122 Tallinn Tel. 630 7427, faks 630 7429 ela@nlib.ee http://eru.lib.ee

THINK Eesti MTÜ2020-11-02T09:56:37+00:00

Esindaja: Külliki Bode Toompuistee 10, 10137 Tallinn kylliki@think.ee www.think.ee

Eesti Rahvakultuuri Keskus2020-11-02T09:56:24+00:00

Esindaja: Urve Gromov J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn Tel. 600 9291 keskus@rahvakultuur.ee www.rahvakultuur.ee

Eesti Haridusfoorum2020-11-02T09:56:13+00:00

Esindaja: Krista Loogma Narva mnt 25-410, 10120 Tallinn haridusfoorum@haridusfoorum.ee www.haridusfoorum.ee

Tallinna Rahvaülikool2020-11-02T09:56:03+00:00

Esindaja: Hannelore Juhtsalu Estonia pst 5a, Tallinn 10143 Telefon: 630 6508, 5690 1707 info@kultuur.ee www.kultuur.ee

VAT Teater2020-11-02T09:55:49+00:00

Esindaja: Tiina Rebane Uus 5, 10111 Tallinn postiaadress: Uus 5, 10111 Tallinn Tel. 645 0959 vat@vatteater.ee www.vatteater.ee

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit2020-11-02T09:55:37+00:00

Esindaja: Liivi Soova Pikk 22, 10133 Tallinn Tel. 660 4772, tel/faks 631 4076 info@folkart.ee www.folkart.ee

Gustav Adolfi Sihtasutus Gustav Adolfi Koolituskeskus2020-11-02T09:54:37+00:00

Esindaja: Irene Andresson Suur-Kloostri 16, 10133 Tallinn Tel. 627 4065 info@gakk.ee www.gakk.ee

Tarbekunstiselts CDE2020-11-02T09:54:20+00:00

Esindaja: Lea Teeääre Vene 6, 10123 Tallinn Tel. 520 5932 keraamika.cde@gmail.com https://www.facebook.com/Tarbekunstiselts-CDE-167237253369741/

Eesti Folkloorinõukogu2020-11-02T09:54:10+00:00

Esindaja: Monika Tomingas Vene 6, 10123 Tallinn Tel. 534 94 174 folkloorinoukogu@folkloorinoukogu.ee www.folkloorinoukogu.ee

Eesti Harrastusteatrite Liit2020-11-02T09:53:59+00:00

Esindaja: Kristiina Oomer Vene 6, 10123 Tallinn Tel. 646 4080, 5666 6392, faks 631 3596 oomer.kristiina@gmail.com www.harrastusteatrid.org

Abja Koolituskeskus MTÜ2020-11-02T09:51:25+00:00

Abja Koolituskeskus Esindaja: Sirje Rist Veski 1, Abja-Paluoja, 69403 Viljandimaa Tel. 436 4414, 5811 8872 sirjerist@gmail.com www.abjakoolitus.ee

AHL Tartu keskus2020-11-02T09:50:56+00:00

Esindaja: Elle Pütsepp Lutsu 14a, 51006 Tartu Tel. 509 8606 info@ahltartu.ee www.ahl-tartu.ee

Jakob Hurda nim Põlva Rahvahariduse Selts2020-11-02T09:50:36+00:00

Esindaja: Sirje Vill Kesk 16, 63308 Põlva Tel. 799 5157, 5190 4396 polva.rhs@mail.ee www.polvarahvakool.eu

MTÜ Õhina Õpituba2020-11-02T09:50:16+00:00
Esindaja: Krista Käremaa
Vasula tee 14, Kõrveküla, Tartu vald Tel: 52 012 73 kristakaremaa@hotmail.com https://ohinaopituba.wordpress.com/
MTÜ Terviselabor2020-11-02T09:49:48+00:00

Esindaja: Priit Purge

Sarakuste küla Kastre vald Tartumaa 62309 Tel: 5836 3080

Islander MTÜ2020-11-02T09:49:28+00:00

Esindaja: Ingrid Põldemaa Kihelkonna mnt 2a-6, Kuressaare, Saarema vald 93817 Tel: 522 4479 https://estislander.org/ estislander@gmail.com

Eesti Reumaliit MTÜ2020-11-02T09:48:49+00:00

Esindaja: Ingrid Põldemaa Toompuiestee 10, Tallinn, 10137 Tel: 522 4479 https://reumaliit.ee reuma@reumaliit.ee  

Harmi Haridusselts MTÜ2020-11-02T09:48:15+00:00

Esindaja: Ants Kari Harmi kool, Harmi küla, Kose veld, Harjumaa 75034 Tel: 5625 2187 kari.ants@gmail.com

Go to Top