Liikmed

Eesti Vabaharidusliidu liikmed

Liikmed2020-03-25T14:00:15+00:00

Harmi Haridusselts MTÜ2020-09-21T13:29:59+00:00

Esindaja: Ants Kari

Harmi kool, Harmi küla, Kose veld, Harjumaa 75034

Tel: 5625 2187

kari.ants@gmail.com

Eesti Reumaliit MTÜ2020-09-21T13:27:55+00:00

Esindaja: Ingrid Põldemaa

Toompuiestee 10, Tallinn, 10137

Tel: 522 4479

https://reumaliit.ee

reuma@reumaliit.ee

 

Islander MTÜ2020-09-21T13:25:03+00:00

Esindaja: Ingrid Põldemaa

Kihelkonna mnt 2a-6, Kuressaare, Saarema vald 93817

Tel: 522 4479

https://estislander.org/
estislander@gmail.com

MTÜ Terviselabor2020-06-09T10:19:35+00:00

Esindaja: Priit Purge

Sarakuste küla Kastre vald Tartumaa 62309
Tel: 5836 3080

MTÜ Õhina Õpituba2020-06-09T10:18:57+00:00
Esindaja: Krista Käremaa
Vasula tee 14, Kõrveküla, Tartu vald
Tel: 52 012 73
kristakaremaa@hotmail.com
https://ohinaopituba.wordpress.com/
Jakob Hurda nim Põlva Rahvahariduse Selts2020-04-07T11:58:19+00:00

Esindaja: Sirje Vill
Kesk 16, 63308 Põlva
Tel. 799 5157, 5190 4396
polva.rhs@mail.ee
www.polvarahvakool.eu

AHL Tartu keskus2020-04-07T11:57:17+00:00

Esindaja: Elle Pütsepp
Lutsu 14a, 51006 Tartu
Tel. 509 8606
info@ahltartu.ee
www.ahl-tartu.ee

Abja Koolituskeskus MTÜ2020-04-07T11:54:49+00:00

Abja Koolituskeskus
Esindaja: Sirje Rist
Veski 1, Abja-Paluoja, 69403 Viljandimaa
Tel. 436 4414, 5811 8872
sirjerist@gmail.com
www.abjakoolitus.ee

Eesti Harrastusteatrite Liit2020-03-26T06:42:48+00:00

Esindaja: Kristiina Oomer
Vene 6, 10123 Tallinn
Tel. 646 4080, 5666 6392, faks 631 3596
oomer.kristiina@gmail.com
www.harrastusteatrid.org

Eesti Folkloorinõukogu2020-03-26T06:42:31+00:00

Esindaja: Monika Tomingas
Vene 6, 10123 Tallinn
Tel. 534 94 174
folkloorinoukogu@folkloorinoukogu.ee
www.folkloorinoukogu.ee

Tarbekunstiselts CDE2020-03-26T06:42:13+00:00

Esindaja: Lea Teeääre
Vene 6, 10123 Tallinn
Tel. 520 5932
keraamika.cde@gmail.com
https://www.facebook.com/Tarbekunstiselts-CDE-167237253369741/

Gustav Adolfi Sihtasutus Gustav Adolfi Koolituskeskus2020-03-26T06:41:47+00:00

Esindaja: Irene Andresson
Suur-Kloostri 16, 10133 Tallinn
Tel. 627 4065
info@gakk.ee
www.gakk.ee

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit2020-03-26T06:41:27+00:00

Esindaja: Liivi Soova
Pikk 22, 10133 Tallinn
Tel. 660 4772, tel/faks 631 4076
info@folkart.ee
www.folkart.ee

VAT Teater2020-03-26T06:41:06+00:00

Esindaja: Tiina Rebane
Uus 5, 10111 Tallinn
postiaadress: Uus 5, 10111 Tallinn
Tel. 645 0959
vat@vatteater.ee
www.vatteater.ee

Tallinna Rahvaülikool2020-03-26T06:40:44+00:00

Esindaja: Hannelore Juhtsalu
Estonia pst 5a, Tallinn 10143
Telefon: 630 6508, 5690 1707
info@kultuur.ee
www.kultuur.ee

Eesti Haridusfoorum2020-03-26T06:40:11+00:00

Esindaja: Krista Loogma
Narva mnt 25-410, 10120 Tallinn
haridusfoorum@haridusfoorum.ee
www.haridusfoorum.ee

Eesti Rahvakultuuri Keskus2020-08-18T10:43:36+00:00

Esindaja: Urve Gromov
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
Tel. 600 9291
keskus@rahvakultuur.ee
www.rahvakultuur.ee

THINK Eesti MTÜ2020-03-26T06:39:29+00:00

Esindaja: Külliki Bode
Toompuistee 10, 10137 Tallinn
kylliki@think.ee
www.think.ee

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing2020-03-26T06:39:11+00:00

Esindaja: Reet Olevsoo
Tõnismägi 2, 10122 Tallinn
Tel. 630 7427, faks 630 7429
ela@nlib.ee
http://eru.lib.ee

Rahvakunsti Klubi2020-03-26T06:38:24+00:00

Esindaja: Tiia Ehvert
Kalevipoja 10, 13623 Tallinn
Tel. 600 1424, 5272039
juhatus@rahvakunstiklubi.ee
www.rahvakunstiklubi.ee

MTÜ Meie Kalamaja2020-03-26T06:37:58+00:00

Esindaja: Jelena Rootamm-Valter
Karjamaa 18, 10416 Tallinn
meiekalamaja@gmail.com
www.meiekalamaja.org

EPÜL (Tallinna Kolmanda Nooruse Rahvaülikool)2020-03-26T06:37:36+00:00

Esindaja: Sulev Mäeltsemees
Kontakt: Tiiu Palm
metsik13@gmail.com
www.kolmasnoorus.ee

Etno Tuba2020-03-26T06:37:05+00:00

Esindajad: Margit Sondberg
Spordi 11 Tallinn 11315
info@etnotuba.ee
www.etnotuba.ee
Tegevus ajutiselt peatatud

Eesti Külaliikumine Kodukant2020-03-26T06:36:43+00:00

Esindaja: Krista Habakukk
Sirge 2, 10618 Tallinn
www.kodukant.ee
Kodukandi koolituskeskus
http://koolitus.kodukant.ee

Tervise Arengu Instituut2020-06-09T10:20:19+00:00

Hiiu 42, 11619 Tallinn
Tel. 659 3930
www.tai.ee

Eesti Genealoogia Selts2020-03-26T06:35:56+00:00

Esindaja: Raivo Maine
Kastani 25, 10912 Tallinn
Tel. 5016860
raivoma@gmail.com
www.genealoogia.ee

Eesti Vaimupuudega Inimeste Tugiliit2020-03-26T06:35:34+00:00

Esindaja: Agne Raudmees
Kakumäe tee 37A, Tallinn 13516
Tel. 660 5067, 5667 1222
evpit@vaimukad.ee
www.vaimukad.ee

Koostöökoda2020-03-26T06:34:45+00:00

Esindaja: Lydia Kruusmann
Anija mõis, Anija vald, 74411 Harjumaa
Tel. 608 4325, 5804 1270
info@koostyykoda.ee
www.koostyykoda.ee

Kose Kunstikeskus MTÜ2020-03-26T06:34:24+00:00

Esindaja: Tiia Rodi
Hariduse tn 2a, Kose, 75101 Harjumaa
Tel. 675 6226
kosekunstikeskus@gmail.com
www.kosekunstikeskus.edu.ee

Kohila Koolituskeskus2020-03-25T15:34:54+00:00

Esindaja: Inga Heamägi
Viljandi mnt 37, Kohila, 79804 Raplamaa
Tel 483 3495, 58188568
info@tohisoo.edu.ee
www.tohisoo.edu.ee

Rapla Rahvakool MTÜ2020-03-25T15:34:26+00:00

Esindaja: Janne Liidik
Hariduse 3, Rapla 79513
Telefon: 59047872 (Janne Liidik)
anneli@koolitaja.com
www.koolitaja.com

Alu Rahvaõpistu Selts2020-03-25T15:34:04+00:00

Esindaja: Maie Sepper
Pk 9, Keskkooli 1a, 79512 Rapla
Tel. 485 6438
alu.rahvaopistu@mail.ee
www.alurahvaopistu.ee

Rapla Käsitöö- ja Kunstiselts2020-03-25T15:33:45+00:00

Esindaja: Krista Urvet
Tel. 505 2100
ivi.sark@gmail.com
www.raplakunstiselts.ee

Kuusiku Mõis MTÜ2020-03-25T15:33:11+00:00

Esindaja: Terje Villems
Mõisa tee 7, Kuusiku alevik, Rapla vald
villems.terje@gmail.com

Juhan Kunderi Selts2020-03-25T15:31:44+00:00

Esindaja: Janne Pärlin
Pikk 29, Rakvere, 44307 Lääne-Virumaa
Tel. 324 0651
kunderi.rahvakool@mail.ee
www.kunderiselts.eu

Viru Koolituskeskus2020-03-25T15:31:10+00:00

Esindaja: Leonora Melder
Järveküla tee 73-1, Kohtla-Järve, 30322 Ida-Virumaa
Tel. 334 5272
leonora.melder@gmail.com
www.virukoolituskeskus.ee

Kersti Võlu Koolituskeskus2020-03-25T15:30:46+00:00

Esindaja: Kersti Võlu
Kooli 7 Jõhvi 41533
Tel 3352707; 53475016 (eesti keeles)
Tel 3352137; 55583410 (vene keeles)
info@t]kvkoolitus.ee
www.kvkoolitus.ee

Virumaa Koolituskeskus2020-03-25T15:29:43+00:00

Esindaja: Riina Okas
Tammemäe tee 7, Jõhvi vald 41550 Ida-Virumaa
Tel. 335 2720, 5515532
info@virko.ee
www.virko.ee

Koeru Haridus- ja Kultuuriselts2020-03-25T15:28:56+00:00

Esindaja: Ülle Jääger
Paide tee 3, Koeru, 73001 Järvamaa
Tel/faks 3863 377; 523 3365
yllej@koeru.edu.ee
www.koeruhks.eu

Paide Täiskasvanute Keskkool2020-03-25T15:28:31+00:00

Lai 33, Paide
Tel: +372 385 1493
https://www.paidetk.ee/
suitsanneli@gmail.com

Imavere Sotsiaalkapital2020-03-25T15:28:09+00:00

Esindaja: Ada Nõmmküla
Viljandi mnt. 11,Imavere küla, 72401 Järvamaa
Tel. 5279350
info@imaveresotsiaalkapital.ee
www.imaveresotsiaalkapital.ee

Jõgeva Koolituskeskus2020-03-25T15:27:21+00:00

Esindaja: Marika Prave
Kurista küla, Jõgeva vald, 48313 Jõgevamaa
Tel. 5207409
info@jogevakoolitus.eu
www.jogevakoolitus.eu

Põltsamaa Kunstiselts2020-03-25T15:26:56+00:00

Esindaja: Ethel Hakkaja
Lossi 1, Põltsamaa, 48103 Jõgevamaa
Tel. 775 1168
ethel@universal.ee
www.kunstikool.ee

Avatud Hariduse Liit2020-03-25T15:25:42+00:00

Lutsu 14a, 51006 Tartu
Tel. 744 1822
ahl@ahl.ee
www.ahl.ee

Tartu Maanaiste Liit2020-03-25T15:25:17+00:00

Esindaja: Urve Kaasik
Poe 10, 51004 Tartu
Tel. 5341 2408
tartumaanaisteliit@gmail.com
www.tartumaanaisteliit.ee

Huvikeskuste Juhtide Kogu HAKK2020-03-25T15:24:55+00:00

Uus 56, 50606 Tartu
Tel. 650 3561, faks 650 3563
heli@annenk.tartu.eehakk@hakk.ee
www.huviharidus.ee

Eesti Rahvaülikoolide Liit2020-03-25T15:24:28+00:00

Esindajad: Maire Breede, Heli Kaldas
Pepleri 4, 51003 Tartu
maire@rahvaylikool.ee
heli.kaldas@hru.ee
http://rahvaulikoolideliit.ee

Tartu Haritlaste Liit2020-03-25T15:24:03+00:00

Esindaja: Aleksander Jakobson
Kaunase pst. 5-33, Tartu
Tel. 5525008
aljakob12@gmail.com
www.thl.ee

Eesti Rahvapärimuse Kool2020-03-25T15:23:05+00:00

Esindaja: Terje Puistaja
Postiaadress: Ringtee 9-7
50105 Tartu
Tel. 5649 2650
terje.parimuskool@gmail.com
www.parimuskool.ee

Õppekeskus TÕRU2020-03-25T15:22:25+00:00

Esindaja: Reet Valgmaa
Tõravere, Nõo vald, 61602 Tartumaa
Tel. 741 0285, 741 0159, faks 741 0478
reet.valgmaa@gmail.com
www.tõrukoolitus.ee

Elva Koolituskeskus2020-03-25T15:21:20+00:00

Esindaja: Krista Noorkõiv
Jaani 7, 61507 Elva
Tel. 5167 362
knoorkoiv@gmail.com
www.elvakoolitus.ee

Põlvamaa Rahvaülikool2020-03-25T15:20:16+00:00

Esindaja: Terje Paes
Metsa 1, Põlva, 63305
Telefon: 52 89 151 (Terje Paes)
tercare@gmail.com
https://pry.ee/

Lasva Käsitööselts2020-03-25T15:19:23+00:00

Esindaja: Sirje Kuuseorg
Lasva, 65401 Võrumaa
Tel/faks 789 8321, 527 2225
sirje.kuuseorg@gmail.com
www.lasvaopistu.ee

Lüllemäe Rahvaõpistu2020-03-25T15:18:03+00:00

Esindaja: Ene Kaas
Lüllemäe, 68116 Valgamaa
Tel/faks 769 7245, 5330 1511
enekaas@gmail.com
www.opistu.net.ee

Eesti Pärimusmuusika Keskus August Pulsti Õpistu2020-08-28T09:24:42+00:00

Esindaja: Janne Suits
Tasuja pst 6, 71011 Viljandi
+372 43 42 075
+372 51 29 491
janne.suits@folk.ee 
www.folk.ee/opistu

Eesti Rahvakultuuri Keskus2020-08-18T08:05:57+00:00

Esindaja: Urve Gromov
Leola 15a, 71020 Viljandi
keskus@rahvakultuur.ee
www.rahvakultuur.ee

Lõuna-Eesti Koolituskeskus MTÜ2020-03-25T15:15:23+00:00

Esindaja: Siirius Sikka
Kastani 2, Abja-Paluoja, Mulgi vald, Viljandimaa 69402
info@lekoolitus.ee

Selts Raeküla MTÜ2020-03-25T14:19:53+00:00

Esindaja: Marina Mesipuu
Lembitu 1, Pärnu 80028
Tel. 55671766
koolitus@raekylavanakool.ee
www.raekylavanakool.ee

Pärnu Vabahariduskeskus SA2020-03-25T14:19:18+00:00

Esindaja: Jana Trink
Karja 42 Pärnu 80018
Jana Trink Erakool
Janseni 7a, Pärnu 80032
Tel 4431006; 5626 4884
https://www.janatrinkerakool.ee/vabahariduskrskus

Pärnu Vanalinna Koolituskeskus2020-03-25T14:18:24+00:00
Esindaja: Merle Tasane
Hospidali 22, Pärnu
Tel 565 3927
vanalinnakoolituskeskus@gmail.com
www.vlkoolituskeskus.ee
TK & Partnerid Koolituskeskus2020-03-25T14:16:02+00:00

Esindaja: Toomas Kask
Vee 2, 80011 Pärnu
info@tkpartnerid.ee
www.tkpartnerid.ee

Rääma Noorte Ühing Noorus MTÜ2020-03-25T14:15:16+00:00

Roheline 1B, Pärnu 80036
tel. + 372 44 50 070
GSM + 372 51 43 726
info@noorusemaja.ee
rahvaylikool@noorusemaja.ee

Lihula Rahvaülikool2020-03-25T14:13:18+00:00

Esindaja: Liisi Saare
Linnuse tee 1, Lihula, 90303 Läänemaa
Tel. 477 1221, faks 477 8191
rahvaylikool@gmail.com
www.rahvaulikool.ee

Muhu InSEA MTÜ2020-03-25T14:11:25+00:00

Esindaja: Marget Tafel
margetta@gmail.com
Muhu vald, Saare maakond
https://www.facebook.com/loovuspesa/?fref=ts

Kuressaare Gümnaasium Koolituskeskus OSILIA2020-03-25T14:10:32+00:00

Esindaja: Margit Düüna
Nooruse 1, 93815 Kuressaare
Tel. 455 6576, 509 3105
osilia@oesel.edu.ee
www.oesel.ee/osilia

Teadvel Erakool2020-03-25T14:10:10+00:00

Talve 40, Kuressaare 93816
tel 5292230
teadvel@hotmail.com
www.teadvel.ee

Saaremaa Kunstistuudio2020-03-25T14:09:46+00:00

Esindaja: Anne Tootmaa
Lossi 5, 93816 Kuressaare
Tel. 453 3748, 511 6740
info@kunstistuudio.ee
www.kunstistuudio.ee

Go to Top