Täiskasvanud õppija nädal 7.–16. oktoobrini

  1. – 16. oktoobrini toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN), mida koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. TÕNi raames toimub erinevates Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste õppimisalaseid saavutusi ning kohalikes omavalitsustes toimunud õpitegusid.

Kui korraldad TÕNi ajal õpisündmust (tasuta või ka tasulist), siis palun avalda selle kohta info oma maakonna ja ANDRASe TÕN-i kalendris. Selleks saada info maakondlikule täiskasvanuhariduse koordinaatorile.

TÕNi kalender asub siin: https://www.andras.ee/event-calendar

 

Õpitund 7. oktoobril 

TÕNi avaüritusena toimub 7. oktoobril üle-eestiline “Õpitund”, millest on oodatud osa võtma kõik täiskasvanud, kes soovivad midagi uut õppida ja omandada uusi oskusi, mis võivad elus kasuks tulla. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga.

Õpitunnis osalemise saab registreerida ETKA Andrase kodulehel: www.andras.ee/opitund-registreerimine. Registreerunud õppijad kuvatakse interaktiivsel Eesti kaardil, kus on näha, millises Eestimaa paigas ja missuguseid uusi teadmisi ning oskusi täiskasvanud omandavad. Kaardi leiab Andrase kodulehel. Osalejate vahel loositakse välja kingitusi!

“Õpitunnis” osalemise videod, pildid, kirjeldused saata 7. oktoobril ETKA-le Andras aadressil monica@andras.ee.

Teisi üritusi:

9. oktoobril toimub täiskasvanuhariduse tänusündmus (veebipõhine).

29. oktoobril toimub VI Koolitajate mittekonverents pealkirjaga “Hübriidkoolitus” kell 13.00-16.30 (online) – registreerumine EPALE – Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond.